معرفی و بررسی نرم افزار خوشنویسی میرعماد

معرفی و بررسی نرم افزار خوشنویسی میرعماد

در این پست، با معرفی و بررسی نرم افزار خوشنویسی میرعماد ، با شما عزیزان همراه هستیم. نرم افزار میرعماد، یک نرم افزار خوشنویسی خوب است که دارای رسم الخط های نسبتا کامل و خوبی است. این نرم افزار، به خاطر قیمت خوبی که دارد مورد توجه طراحان قرار گرفته است. ولی قابلیت های آن، به هیچ وجه قابل مقایسه با نرم افزار کلک نمی باشد.

این نرم افزار دارای ۸ خط است که برای ساخت خوشنویسی های ساده و معمولی عالی است. فونت هایی که در این نرم افزار وجود دارد را می توانید ملاحظه کنید.

فونت های میرعماد

نکته بسیار مهم این است که حتما این نرم افزار را خریداری کنید تا از این نرم افزار و سازنده ان ، حمایت داشته باشید. اما برویم سراغ قابلیت های این نرم افزار و ببینم چه ویژگی هایی دارد.

قابلیت اول: ایجاد کشیدگی

یکی از قابلیت هایی که معمولا نرم افزار های خوشنویسی دارند، ایجاد کشیدگی در کلمات می باشد. میرعماد نیز این قابلیت را دارد ولی خیلی کامل و جامع نیست و در بعضی از جاها فعال نمی شود!

 

قابلیت دوم: خروجی وکتور و خروجی سریع

یکی از قابلیت های خوب این نرم افزار، داشتن خروجی وکتور می باشد که می توان از این قابلیت،‌ برای بنر های سایز بزرگ نیز استفاده کرد. قابلیت دیگری که این نرم افزار دارد و قابلیت خوبی نیز است؛‌ خروجی گرفتن سریع است. شما وقتی بخواهید خوشنویسی خودتان را در فتوشاپ استفاده کنید، می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

 

قابلیت سوم: استفاده در نرم افزار های دیگر

قابلیت ویژه ای که این نرم افزار دارد، این است که شما می توانید قابلیت های این نرم افزار را، در نرم افزار های دیگری مثل Word استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار، تایپوگرافی های خوبی در نرم افزار های دیگر داشته باشید.

 

قابلیت های این نرم افزار، به همین جا خلاصه می شود. از طرفی نرم افزار دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید تهیه و استفاده کنید. آن نرم افزار، نرم افزار کلک است که می توانید ویدیو معرفی آنرا نیز، در لینک زیر ملاحظه کنید.

همچنین می توانید ویدیو زیر را ملاحظه بفرمایید تا قابلیت های این نرم افزار به صورت تصویری و جامع ملاحظه بفرمایید.

مشاهده ویدیو در یوتیوب | مشاهده ویدیو در آپارات

 

شاید دوست داشته باشید ...
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.